אתם שולחים

עשרת הדיברות של חיית המחמד   

 (תרגם מאנגלית: אשר טרמון)

  •  אני כנראה לא אחיה יותר מ-10 עד 15 שנה. כל פרידה ממך תהיה כואבת מאד.
  •   תן לי זמן להבין מה אתה דורש ממני.
  •  סמוך עלי. זה חיוני מאד להרגשתי הטובה.
  • אל תכעס עלי זמן רב ואל תעניש אותי בכליאה. לך יש פעילותך, חברים, בלוי, אבל לי יש רק אותך.
  • דבר אלי. אפילו אם לא אבין דבריך, אני כן מבין את קולך כשהנך משוחח אתי.
  • ד לך – לא חשוב כיצד אתה מתייחס אלי, לא אשכח זאת.
  • לפני שאתה מכה אותי או מרביץ לי, זכור שאני מסוגל לפגוע בך, אולם איני בוחר לעשות כן. 
  • לפני שאתה נוזף בי על עצלנות או אי שיתוף פעולה, שאל את עצמך שמא משהו מפריע לי. אולי איני מקבל את המזון הנכון, אולי שהיתי בשמש יותר מדי או לבי הולך ונחלש או מזדקן.
  • אנא טפל בי כאשר אני מאריך ימים. גם אתה תזדקן.
  • במסע הסופי והקשה שלי, השאר לצדי. אל תאמר שאינך מסוגל להסתכל בסבלי. אל נא תשאיר אותי להתמודד לבד. הכל יהיה קל לי יותר אם אתה אתי, כי אני אוהב אותך כל כך.

כיצד לתת כדור תרופה לחתול                                                             

[תורגם  מאנגלית ע"י אשר טרמון]

1. הרם את החתול  והניחו תוך הזרוע השמאלית כמו שמחזיקים תינוק. הצב אצבע ואגודל בשני צדדי
הפה של החתול ולחץ בעדינות על לחייו, בו בזמן שמור את הכדור בידך הימנית. ברגע שהחתול פותח את פיו, זרוק את הכדור לתוכו. תן לחתול לסגור את פיו ולבלוע            .
2 . החזר את הכדור מהריצפה והחתול מאחורי הספה. החזק את החתול בזרוע השמאלית וחזור על המהלך.  

3. החזר את החתול מחדר השינה וזרוק את הכדור הרטוב לפח.

4. תוציא כדור חדש מעטיפתו, החזק חתול בזרוע השמאלית ובו בזמן תפוש רגליו האחוריות חזק ביד שמאלית . ביד ימנית פתח את הלסתות שלו בכוח ודחוף את הכדור עמוק לתוך גרונו. החזק את פיו סגור וספור עד 10.

5. החזר את הכדור מהאקווריום של דגי הזהב ואת החתול מראש הארון. קרא לבת זוגך מהגינה.

6. כרע ברך על הריצפה עם החתול לכוד היטב בין הברכיים, החזק רגליים קדמיות ואחוריות. התעלם מהנהימות הנמוכות של החתול. בת הזוג צריכה לתפוש את ראש החתול חזק ובו בזמן לטמון סרגל בכוח לתוך פיו. החלק את הכדור במדרון הסרגל ושפשף את צוואר החתול במרץ.

7. החזר את החתול מעל מוט הווילון, תוציא כדור חדש מעטיפתו. רשום לעצמך לקנות סרגל חדש ולתקן את הווילונות. בזהירות טאטא את שברי הפסלונים והאגרטלים ושים אותם בצד להדבקה מאוחר יותר.

8. עטוף את החתול במגבת גדולה ובקש מבת זוגך לשכב על החתול כך שרק ראשו יציץ מתחת לבית השחי שלה. שים כדור בקצה קשית, פתח את פיו בכוח בעזרת עפרון ונשוף תוך הקשית.

9. בדוק את המדבקה להיות בטוח שהכדור אינו מסוכן לבני אדם, שתה בירה אחת לסלק את טעם הכדור. הדבק פלסטר לזרוע של בת הזוג והסר את הדם מהשטיח עם מים קרים וסבון.

10. החזר את החתול מהמחסן של השכנים. תוציא כדור חדש. פתח בירה נוספת. שים את החתול לתוך ארון וסגור את הדלת על צווארו להשאיר רק את ראשו בחוץ. פתח את פיו בכוח עם כף לקינוח. כוון את הכדור לתוך גרונו באמצעות גומיה.

11. הבא מברג מהמוסך והתקן את דלת הארון בחזרה על ציריו. שתה את הבירה. הבא בקבוק "סקוץ'" וויסקי. מזוג ושתה שלוק אחד. שים רטייה קרה על הלחי שלך ובדוק מתי קבלת זריקת טטנוס לאחרונה. שים גם רטייה של וויסקי ללחי על מנת לשמש חיטוי.  קח עוד שלוק. זרוק את חולצת ה-טי שלך והבא חדשה מחדר השינה.

12. טלפן למכבי האש לבוא להחזיר את החתול הדפוק מעבר לכביש. התנצל לשכן אשר נהג את רכבו לתוך הגדר כאשר הסיטו על מנת שלא לדרוס את החתול. תוציא כדור אחרון מעטיפתו.

13. קשור את רגליו הקדמיות של הממזר הקטן לרגליו האחוריות עם חבל גינה וגם הלאה לרגל של שולחן חדר האוכל. חפש כפפות גיזום עבות מהמחסן. דחוף כדור לתוך פיו ביחד עם חתיכה גדולה של סטייק  אנטריקוט. טפל בו בחוזקה. תפוש את ראשו במאונך ומזוג שני ליטר מים לתוך גרונו לשטוף למטה את הכדור.

14. גמור את הוויסקי. בקש מבת זוגתך להסיע אותך למיון בבית החולים, שב בשקט כאשר הרופא תופר את האצבעות והזרוע שלך ומסיר את שארית הכדור מהעין הימנית שלך. טלפן לחנות הרהיטים בדרך הבייתה בכדי להזמין שולחן חדש.

15. התקשר עם ארגון "צער בעלי  חיים" שיבואו לאסוף חתול שטני אחד וטלפן לחנות חיות מחמד לשאול אם יש להם למכירה אוגר קטן.

 

 
חדשות האתר

מאמרים מקצועיים
מקרים מיוחדים
פינת האימוצים
הלכו לאיבוד/נמצאו
אתם שולחים

  הרשמה לניזולטר
שם מלא:
אימייל:
   

NTT - בניית אתרים וניהול תוכן

כל הזכויות שמורות ©

BetaGroup - עיצוב אתרים

s